گارانتی و وارانتی

 

 

 

موسسه فنی اتحاد كليه محصولات خود را بسته به نوع دستگاه و با عقد قرار داد سرویس و نگهداری در مدت معینی از لحاظ گارانتی و وارانتی تضمین مینماید.خدمات مشاوره ای در انتخاب محصولات مورد نیاز مشتریان جزو اولویت هائیست که وسسه فنی اتحاد به آن اهمیت خاصی قائل است.
در مورد موتور ژنراتور ها ، در قدرتهاي 40 الي 2500 KVA ، دستگاه ها را به مدت 12 ماه و يا 500 ساعت ضمانت مينمايد . اين ضمانت شامل تعمير و يا تعويض قطعه , بخش و يا كل دستگاه در صورت بروز اشكال در مدت زمان تعيين شده ميباشد . علاوه بر اين واحد خدمات پس از فروش آماده ارائه خدمات گارانتي دستگاه شما بدون در نظر گرفتن فروشنده و محل نصب مطابق قوانين دفترچه گارانتي ميباشد.

تمديد گارانتي
يكي از جديدترين خدمات موسسه فنی اتحاد تمديد مدت زمان گارانتي ميباشد. اين سيستم كه شرايط آن بصورت كامل در دفترچه گارانتي ذكر گرديده است به شما كمك ميكند كه پس از سپري شدن دوره گارانتي باز هم از از مزاياي آن استفاده نماييد تا همچنان دستگاه شما نو باقي بماند.

نظارت بر نگهداري
نحوه بهره برداري از موتور ژنراتور و انجام سرويسهاي مورد نياز دستگاه و بررسي وضعيت بارهاي مصرفي عوامل بسيار مهم در طول عمر دستگاه شما است . موسسه فنی اتحاد بمنظور همراهي با مشتريان خود در اين زمينه اقدام به ارائه خدمات نظارت بر نگهداري دستگاه نموده است كه در اين سيستم كارشناسان اين گروه بطور مداوم ماهيانه چند نوبت از دستگاه بازديد نموده و اقدام به انجام خدمات مورد نياز دستگاه از قبيل تعويض لوازم مصرفي و ... مينمايند . مشترياني كه از اين سيستم استفاده مينمايند علاوه بر اين از تخفيف ويژه در قطعات مصرفي نيزبرخوردار خواهند شد.

 

 

 

تماس با ما

آدرس دفتر : تهران، خیابان آزادی، بین بهبودی و خوش پلاک 248، واحد 29

تلفن دفتر : 66192469 - 66192462 - 33922324

تلفن همراه: 09121271870

ایمیل:elco_am1@yahoo.com , info@etehadco.com

وب سایت: www.etehadco.com , www.fanietehad.ir

معرفی موسسه فنی اتحاد

موسسه فنی اتحاد فعالیت خود را از سال 67 در زمینه خرید و فروش و خدمات موتور برق و موتور جوش و پمپ آب و الکترو موتور و گیربکس و سایر ماشین آلات صنعتی کشاورزی و ساختمانی آغاز کرده است.

از سال 70 در زمینه اجاره دیزل جوش و دیزل ژنراتور در سطح شهر تهران و اطراف فعالیت گسترده ای شروع کرده البته اجاره دیزل یکی از فعالیت های کاری بوده و در کنار آن خرید و فروش دیزل ژنراتور و دینام جوش، پمپ آب و سایر ماشین آلات صنعتی و کشاورزی نیز بوده است. در سالهای 76 و 77 فعالیت خود در زمینه دیزل جوش را کم کرده و عمده فعالیت در زمینه دیزل ژنراتور در قدرتهای بالاتر شروع کرده به طوریکه در سال 78 زمینه فعالیت گسترده شده و در چندین پروژه از قبیل فاز 1 و 2 عسلویه، بندر امام خمینی، فرودگاه امام خمینی و چند پروژه دیگر تٱمین دیزل ژنراتور نموده ایم.