واردات فروش و خدمات ژنراتور گازسوز MWM

واردات فروش و خدمات ژنراتور گازسوز MWM

ژنراتور گازسوز mwm

واردات فروش و خدمات ژنراتور گازسوز MWM

ژنراتور گازسوز mwmموسسه  فنی اتحاد با اتکا به تجارب 30 ساله و دانش فنی در زمینه الکتریکال ، مکانیکال و تامین نصب و راه اندازی نیروگاه ها در سرتا سر کشور ، اقدام به واردات فروش ژنراتور گازسوز MWM ساخت کشور المان در رنجهای متنوع انموده است لذا در صورت نیاز به ژنراتور گازسوز MWM و خدمات آن با کارشناسان این موسسه در ارتباط باشید.

مروری بر تاریخچه کمپانی mwm در ساخت ژنراتور گازسوز

این شرکت در شهر مانهایم بادن وورتمبرگ آلمان واقع شده و تولیدات ان در زمینه موتور های دیزلی و بنزینی و گازسوز می باشد. همچنین  شرکت mwm یا به گفته محاوره ژنراتور گازسوز ام وی ام با قدمتی در حدود 150سال و در سال 2010 به دلیل کیفیت بالای آن توسط کمپانی کاترپیلار خریداری شده است. این شرکت در سال 2009 بر پایه تورهای گازسوز و دیزل از لحاظ درامد جایگاه سوم رو در جهان به خود اختصاص داد.

در سال های اخیر به دلیل افزایش نرخ ارز و تحریم ها واردات ژنراتور گازسوز mwm به صورت آکبند برای شخص خریدار مناسب نیست و قیمت بالایی دارد در این راستا موسسه فنی اتحاد با تجربه ای سی ساله اقدام به واردات ژنراتور گازسوز mwm دست دوم با مشخصات فنی و قیمت مناسب را در اختیار مشتریان گرامی قرار می دهد.ژنراتور گازسوز mwm دست دوم وارداتی به دلیل سرویس و نگهداری و اورهال اساسی در اروپا(دسترسی به قطعات اصلی) سبب کیفیت بالا این دستگاه ها شده است  در نتیجه پیشنهاد فنی و توجیه اقتصادی موسسه فنی اتحاد به مشتریان گرامی ،خرید ژنراتور گازسوز به صورت استوک می باشد.

ژنراتور گازسوز mwm نسبت به سایر برند ها دارای خدمات پس از فروش بهتری و دسترسی اسان آن به قطعات در کشور سبب توجه مشتریان به این برند شده است.

رنج توان تولیدی ژنراتور گازسوزmwm از 400 تا 10000 کیلو وات میباشد.

مزایای کلی ژنراتور گازسوز mwm از نظر کیفیت فنی:

  • ساخت و مونتاژ با قطعات با کیفیت
  • بالاترین راندمان در کلاس خروجی خود
  • ابعاد مناسبتر و کاهش فضای مورد نیاز
  • هزینه تعمیر و نگهداری به دلیل فواصل زمانی مناسب جهت نگهداری
  • سازگاری با محیط زیست به دلیل رعایت استاندارد های آلودگی در ساخت